WYPOŻYCZALNIA  KISZEWY 13
Łukasz Grzeszczak

Rębak rozdrabniacz rozdrabniarka do gałęzi, Konin, Turek  Wypożyczalnia Rębaków i Łuparek do drewna: Konin Turek Koło Słupca Września Poznań , Kalisz , Grabowiec, Malanów Pleszew Rychwał Jarocin Uniejów Sieradz, Warta, Dąbie,
Inowrocław, Ostrów wielkopolski, Włocławek, Kłodawa, Krośniewice, Kutno, Poddębice, Dobra, 

Minikoparka wynajem wynajmę wypożyczalnia Konin Turek  słupca Gniezno usługi wynajem, koparka łańcuchowa, wykopy liniowe usługi wynajem 

Wypożyczalnia      Kontakt      Polecamy

 

 

Zasady wynajmu
Szanowny kliencie

1. Przyjeżdżasz i zabierasz maszynę na własny koszt lub możemy Ci ją dostarczyć w cenie 1,5 zł /każdy przejechany km W-K-W (wypożyczalnia --> klient---> wypożyczalnia) (minikoparka 2zł /km)  Minimalna opłata za przywiezienie lub odbiór wynosi 20 zł  (minikoparka 30 zł)
 

2. Ceny podawane w naszej wypożyczalni są za każdą rozpoczęta dobę (dzień)
Standardowo doba zawsze kończy się o 18 tej w tygodniu i o 17 tej w soboty

czyli niezależnie od tego o której klient zabiera maszynę (poza ustalonymi indywidualnie wyjątkami) doba kończy się o stałych godzinach (podobnie jak doby hotelowe) chyba że wyraźnie ustalono inaczej. Jest taka możliwość ale proszę pytać indywidualnie ponieważ w dużej mierze uzależnione jest to od tego czy jest już jakaś rezerwacja na kolejny dzień

Dzięki takiemu rozwiązaniu  możemy zaplanować i zapewnić Ci że jeżeli umówimy się z Tobą na konkretny termin nawet z kilku tygodniowym wyprzedzeniem to maszyna bedzie na Ciebie oczekiwać w wyznaczonym czasie.

Maszynę można odebrać w ramach tej samej opłaty dzień wcześniej "pod wieczór" dzięki temu następnego dnia nie traci się czasu na przywiezienie maszyny tylko można rozpocząć już prace z samego rana 

dokładna godzina odbioru "pod wieczór" ustalana jest indywidualnie najczęściej jest to ok 18-19 tej czasem nieco wcześniej jeśli maszyna jest już dostępna.

W cenie wynajmu wliczone jest zazwyczaj max 8 roboczogodzin pracy ale dotyczy to tylko takich maszyn jak :
- rębak Skorpion
- minikoparka Bobcat
- koparka łańcuchowa Baretto
- agregat prądotwórczy Bergo

każda następna roboczogodzina to koszt tak jak w opisie maszyny ok 15% stawki dobowej za godzinę  (1 roboczogodzina to 60 minut pracy silnika)
pozostałe maszyny nie mają liczników motogodzin

3. Wypożyczalnia czynna jest w godz. od pon do piątku od 8:00-18:00 a w soboty od 8:00 do 17 tej. niedziela nieczynne. Prosimy sie nie spóźniać ponieważ wypożyczalnia może być już nieczynna co wiąże sie z brakiem możliwości zdania sprzętu danego dnia jak i  naliczeniem opłaty za kolejną rozpoczętą dobę. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość odbioru maszyny z wypożyczalni w godzinach późniejszych (ustalane indywidualnie)

4. Każda chęć przedłużenia wynajmu na dłuższy okres niż zawarta umowa powinna być wyraźnie ustalona i potwierdzona czy jest taka możliwość

5. Prosimy o przemyślane rezerwacje ponieważ w przypadku jeśli rezerwujesz maszynę np na 3 dni a będziesz chciał ją oddać wcześniej (powód zwrotu nie ma znaczenia) zobowiązany jesteś do zapłaty 50% stawki dobowej za okres niewykorzystanych nie rozpoczętych dób na który była rezerwacja ponieważ w związku z zarezerwowaniem dla Ciebie tego terminu maszyny odmawiamy wynajmu każdej osobie która chce wynająć daną maszynę w tym samym okresie.

W przypadku rezerwacji  na 1 dzień nie zawsze może być możliwość przedłużenia na kolejny jeśli będziemy już mieć inną rezerwacje.

6. Wynajmowanej maszyny nie wolno podnajmować lub przekazywać do użytku osobom trzecim

7. Przed wydaniem maszyny klientowi spisywana jest umowa najmu oraz pobierana kaucja określona w opisie każdej maszyny. zapłata nastąpi w chwili zdania maszyny podczas zwrotu kaucji

Klient ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia powstałe z jego winy, powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania.

Możliwe uszkodzenia z winy klienta
- wyszczerbienie noży spowodowane zrebkowaniem drutów gwoździ gałęzi z piaskiem kamykami
- przebicie koła (należy je skleić we własnym zakresie)
- zbicie lampy od świateł
- mechaniczne urwanie filtra powietrza
- zatankowanie niewłaściwego paliwa
- kradzież
-itd

Możliwe uszkodzenia za które klient nie odpowiada
-uszkodzenie łożyska - wynikłe z normalnej eksploatacji
-pękniecie paska napędowego wynikłe z normalnej eksploatacji itp.
 

8  Prosimy zawsze dzwonić w przypadku zwrotu przed godziną 16 tą aby potwierdzić obecność osoby upoważnionej do odbioru sprzętu.

9 W przypadku jakich kol wiek problemów prosimy nic nie naprawiać nie rozkręcać na własną rękę bez wcześniejszych ustaleń telefonicznych. Ponadto nawet najdrobniejsze uszkodzenia należy zgłosić niezwłocznie telefonicznie. Zgłoszenie problemu niezwłocznie bedzie miało istotny wpływ na korzystne rozstrzygniecie problemu na korzyść klienta.

10. po zakończonej pracy maszynę należy oczyścić z zabrudzeń do stanu co najmniej takiego w jakim została wypożyczona.
W innym przypadku naliczona zostanie opłata za mycie w wysokości od min 15 zł 

Serdecznie Zapraszamy:)
w razie jakich kol wiek pytań jesteśmy do dyspozycji pod nr tel.  693 563 841