WYPOŻYCZALNIA  KISZEWY 13
Łukasz Grzeszczak

Rębak rozdrabniacz rozdrabniarka do gałęzi, Konin, Turek  Wypożyczalnia Rębaków i Łuparek do drewna: Konin Turek Koło Słupca Września Poznań , Kalisz , Grabowiec, Malanów Pleszew Rychwał Jarocin Uniejów Sieradz, Warta, Dąbie,
Inowrocław, Ostrów wielkopolski, Włocławek, Kłodawa, Krośniewice, Kutno, Poddębice, Dobra, 

Minikoparka wynajem wynajmę wypożyczalnia Konin Turek  słupca Gniezno usługi wynajem, koparka łańcuchowa, wykopy liniowe usługi wynajem 

Wypożyczalnia            RABATY        Kontakt      Polecamy

 

 

Zasady wynajmu

1. Przyjeżdżasz i zabierasz maszynę na własny koszt lub możemy Ci ją dostarczyć w cenie 1,2/każdy km w przypadku minikoparki 1,50/km. Minimalna opłata za przywiezienie lub odbiór wynosi 20 zł 
 

2. Standardowo doba w naszej wypożyczalni rozpoczyna sie od godz. 21:00 i trwa do  godz. 19:00 (od pon do piątku) oraz do godz 18:00 ( w soboty)  Najcześciej maszynę można odebrać wcześniej przed 21:00 (ok 18 - 19 tej ) ale jest to uzależnione od jej dostępności i ustalane w dniu odbioru.
 

Dlaczego? ponieważ jeśli maszyna danego dnia jest na wynajmie klient ma czas do 19 tej aby ją zwrócić potem my też potrzebujemy (różnie w zależności od tego jaka to jest maszyna) troche czas na przygotowanie jej do kolejnego wynajmu. np w przypadku rebaka trzeba go nasmarować i wymienić i  naostrzyć noże. itp.

3. Wypożyczalnia czynna jest w godz. od pon do piątku od 8:00-19:00 a w soboty od 8:00 do 18 tej. niedziela nieczynne.

4. Za zgodą wypożyczalni w przypadku spóźnienia sie lub potrzeby przedłużenia wynajmu nastąpi rozliczenie wg stawki w wysokości 20% stawki dobowej za godzinę (naliczanie minutowe )

5. Nie ma znaczenia o której godzinie klient odbiera maszynę (zatem  jeśli klient przyjeżdża po maszynę  np rano  bo nie może przyjechać dzień wcześniej wieczorem to i tak doba trwa do 19 tej tego samego dnia  -(chyba że wcześniej ustalono inaczej  i  często istnieje możliwość wynajmu maszyny np od 15 tej do 15 tej czy od 10 tej do 10 tej ale to sprawa ustalana indywidualnie  ponieważ jest to uzależnione od terminu i rodzaju maszyny oraz od tego czy na następny dzień będzie  już jakaś rezerwacja. Wszelkie takie szczegóły należy wyraźnie ustalać przed rezerwacją terminu czy odbiorem maszyny (prosimy po prostu pytać telefonicznie)

6. Prosimy o przemyślane rezerwacje ponieważ w przypadku jeśli rezerwujesz maszynę np na 3 dni a będziesz chciał ją oddać wcześniej (powód zwrotu nie ma znaczenia) zobowiązany jesteś do zapłaty kwoty w wysokości 50% za okres niewykorzystany na który była rezerwacja ponieważ w związku z zarezerwowaniem dla Ciebie tego terminu maszyny odmawiamy wynajmu każdej osobie ktora chce wynająć daną maszynę w tym samym okresie.
W przypadku rezerwacji  na 1 dzień nie zawsze może byc możliwość przedłużenia na kolejny dzień jeśli nie wspomniano i nie ustalono tego wcześniej, ponieważ możemy już mieć na nią rezerwacje.

 7. Wynajmowanej maszyny nie wolno podnajmować lub przekazywać do użytku osobom trzecim

8. Przed wydaniem maszyny klientowi spisywana jest umowa najmu oraz pobierana kaucja określona w opisie każdej maszyny. zapłata nastąpi w chwili zdania maszyny podczas zwrotu kaucji

Klient ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia powstałe z jego winy, powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania.

Możliwe uszkodzenia z winy klienta
- wyszczerbienie noży spowodowane zrebkowaniem drutów gwoździ gałęzi z piaskiem kamykami
- przebicie koła (należy je skleić we własnym zakresie)
- zbicie lampy od świateł
- kradzież
-itd

Możliwe uszkodzenia za które klient nie odpowiada
-uszkodzenie łożyska - jeśli nie były zrebkowane sznurki lub inne materiały niż drewno to nie jest to
                                  wina klienta
-pękniecie paska napędowego wynikłe z normalnej eksploatacji - to nie jest wina klienta
 

9.  Przed każdym przyjazdem bardzo  proszę dzwonić, z uwagi na nienormowane godziny pracy. Brak kontaktu telefonicznego może spowodować czasem konieczność zbędnego oczekiwania na wydanie jak i odbiór maszyny.

Wystawiamy fa Vat 23% podane ceny to ceny brutto.

Serdecznie Zapraszamy:)