WYPOŻYCZALNIA  KISZEWY 13
Łukasz Grzeszczak

Rębak rozdrabniacz rozdrabniarka do gałęzi, Konin, Turek  Wypożyczalnia Rębaków i Łuparek do drewna: Konin Turek Koło Słupca Września Poznań , Kalisz , Grabowiec, Malanów Pleszew Rychwał Jarocin Uniejów Sieradz, Warta, Dąbie,
Inowrocław, Ostrów wielkopolski, Włocławek, Kłodawa, Krośniewice, Kutno, Poddębice, Dobra, 

Minikoparka wynajem wynajmę wypożyczalnia Konin Turek  słupca Gniezno usługi wynajem, koparka łańcuchowa, wykopy liniowe usługi wynajem 

Wypożyczalnia            RABATY        Kontakt      Polecamy

 

 

Zasady wynajmu
Szanowny kliencie

1. Przyjeżdżasz i zabierasz maszynę na własny koszt lub możemy Ci ją dostarczyć w cenie 1,5 zł /każdy przejechany km W-K-W (wypożyczalnia --> klient---> wypożyczalnia) (minikoparka 2zł /km)  Minimalna opłata za przywiezienie lub odbiór wynosi 20 zł  (minikoparka 30 zł)
 

2. Ceny podawane w naszej wypożyczalni są za dzień/dobę
Standardowo doba zawsze kończy się o 18 tej w tygodniu i o 17 tej w soboty

czyli niezależnie od tego o której klient zabiera maszynę (poza ustalonymi indywidualnie wyjątkami) doba kończy się o stałych godzinach (podobnie jak doby hotelowe) chyba że wyraźnie ustalono inaczej. Jest taka możliwość ale proszę pytać indywidualnie ponieważ w dużej mierze uzależnione jest to od tego czy jest już jakaś rezerwacja na kolejny dzień


Dzięki takiemu rozwiązaniu  możemy zaplanować i zapewnić Ci że jeżeli umówimy się z Tobą na konkretny termin nawet z kilku tygodniowym wyprzedzeniem to maszyna bedzie na Ciebie oczekiwać w wyznaczonym czasie.

Maszynę można odebrać w ramach tej samej opłaty dzień wcześniej "pod wieczór" dzięki temu następnego dnia nie traci się czasu na przywiezienie maszyny tylko można rozpocząć już prace z samego rana 

dokładna godzina odbioru "pod wieczór" ustalana jest indywidualnie najczęściej jest to ok 17-18 tej jeśli maszyna jest już dostępna.

W cenie wynajmu wliczone jest zazwyczaj max 8 roboczogodzin pracy.
Dotyczy to tylko takich maszyn jak :
- rębak Skorpion
- minikoparka Bobcat
- koparka łańcuchowa Baretto
- myjka ciśnieniowa spalinowa
- agregat prądotwórczy Bergo

każda następna roboczogodzina to koszt tak jak w opisie maszyny ok 20% stawki dobowej za godzinę  (1 roboczogodzina to 60 minut pracy silnika)

pozostałe maszyny nie mają liczników motogodzin

3. Wypożyczalnia czynna jest w godz. od pon do piątku od 8:00-18:00 a w soboty od 8:00 do 17 tej. niedziela nieczynne. Prosimy sie nie spóźniać ponieważ wypożyczalnia może być już nieczynna co wiąże sie z brakiem możliwości zdania sprzętu danego dnia jak i  naliczeniem opłaty za kolejną rozpoczętą dobę.


4. Każda chęć przedłużenia wynajmu na dłuższy okres niż zawarta umowa powinna być wyraźnie ustalona i potwierdzona czy jest taka możliwość

5. Prosimy o przemyślane rezerwacje ponieważ w przypadku jeśli rezerwujesz maszynę np na 3 dni a będziesz chciał ją oddać wcześniej (powód zwrotu nie ma znaczenia) zobowiązany jesteś do zapłaty kwoty w wysokości 50% za okres niewykorzystanych nie rozpoczętych dób na który była rezerwacja ponieważ w związku z zarezerwowaniem dla Ciebie tego terminu maszyny odmawiamy wynajmu każdej osobie która chce wynająć daną maszynę w tym samym okresie.
W przypadku dużej ilości pracy do wykonania i rezerwacji  na 1 dzień nie zawsze może być możliwość przedłużenia na kolejny jeśli nie wspomniano i nie ustalono tego wcześniej, ponieważ możemy już mieć na nią rezerwacje lub zaplanowane inne prace.

6. Wynajmowanej maszyny nie wolno podnajmować lub przekazywać do użytku osobom trzecim

7. Przed wydaniem maszyny klientowi spisywana jest umowa najmu oraz pobierana kaucja określona w opisie każdej maszyny. zapłata nastąpi w chwili zdania maszyny podczas zwrotu kaucji

Klient ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia powstałe z jego winy, powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania.

Możliwe uszkodzenia z winy klienta
- wyszczerbienie noży spowodowane zrebkowaniem drutów gwoździ gałęzi z piaskiem kamykami
- przebicie koła (należy je skleić we własnym zakresie)
- zbicie lampy od świateł
- urwanie filtra powietrza
- zatankowanie niewłaściwego paliwa
- kradzież
-itd

Możliwe uszkodzenia za które klient nie odpowiada
-uszkodzenie łożyska - wynikłe z normalnej eksploatacji
-pękniecie paska napędowego wynikłe z normalnej eksploatacji itp.
 

8  Prosimy zawsze dzwonić
     a ) Przed każdym przyjazdem  z uwagi na nienormowane godziny pracy. Brak kontaktu telefonicznego może spowodować czasem konieczność zbędnego oczekiwania na wydanie jak i odbiór maszyny.
     b) Przed zwrotem maszyny wcześniej niż na 2 godziny przed zamknięciem wypożyczalni koniecznie proszę dzwonić przed wyjazdem aby potwierdzić obecność osoby upoważnionej do odbioru sprzętu.

9 W przypadku jakich kol wiek problemów prosimy nic nie naprawiać nie rozkręcać na własną rękę bez wcześniejszych ustaleń telefonicznych. Ponadto nawet najdrobniejsze uszkodzenia należy zgłosić niezwłocznie telefonicznie. Zgłoszenie problemu niezwłocznie bedzie miało istotny wpływ na korzystne rozstrzygniecie problemu na korzyść klienta.

10. po zakończonej pracy maszynę należy oczyścić z zabrudzeń do stanu co najmniej takiego w jakim została wypożyczona.
W innym przypadku naliczona zostanie opłata za mycie w wysokości od min 15 złWystawiamy fa Vat 23% podane ceny to ceny brutto.

Serdecznie Zapraszamy:)